INSTRUKTORZY

Wojciech Kęska

Karierę taneczną rozpoczął w wieku 9 lat. Przez 12 lat trenował taniec towarzyski, co pozwoliło mu na zdobycie najwyższej w Polsce klasy tanecznej w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotny zdobywca miejsc na podium na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Z czasem, dzięki licznie przebytym szkoleniom, poznał i pokochał również taniec nowoczesny. Jest wykwalifikowanym instruktorem sportu ze specjalizacją Taniec Sportowy, aktywnym działaczem oraz członkiem Federacji Tańca Sportowego, w tym członkiem Komisji ds. rozwoju tańca nowoczesnego na terenie województwa małopolskiego. W 2015 roku założył szkołę Manufaktura Tańca.

Michalina Szkolak

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako nastolatka i od razu poczuła, że to coś dla niej. Podczas wyjazdu do Los Angeles szkoliła się pod okiem światowej klasy choreografów w m.in. takich miejscach: Movement Lifestyle, Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds. Style, którymi się zajmuje, to w głównej mierze new age oraz hip-hop. Na swoich zajęciach koncentruje się przede wszystkim na sile wykonywanych ruchów, jak również na miękkości i subtelności, aby ciało i muzyka "mówiły w tym samym języku".

Monika Cichy

Taniec towarzyski to jej największa pasja, trenuje go od przedszkola. Kocha pracę instruktora, którą łączy ze studiowaniem Arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie swojej kariery tanecznej uczestniczyła w licznych szkoleniach z wieloma osobistościami świata tanecznego, zdobyła prestiżowy Puchar Profesora Mariana Wieczystego i zajmowała liczne wysokie miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.

Maja Jokiel

Z tańcem związana jest od 4 roku życia. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną w tańcach standardowych. Aktywnie bierze udział w licznych turniejach na arenie międzynarodowej, osiągając przy tym wiele sukcesów. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi.

Michał Nazaruk

Choć kask i buty taneczne nie mają ze sobą wiele wspólnego, na codzień łączy obie te rzeczy, ranki spędzając na kampusie Politechniki Krakowskiej, gdzie kończy stopień inżyniera na kierunku Budownictwo, a wieczory na sali tanecznej. Od wielu lat rozwija swoją pasję i zdobywa taneczne wyróżnienia. Wytańczył m.in. półfinał mistrzostw Polski w 10 tańcach. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym. Zdeterminowany i ambitny, uwielbia pracę z innymi ludźmi.

Zadzwoń do nas!

+48 888 154 021

Napisz do nas!

manufakturatanca@gmail.com


Copyright 2019 Manufaktura Tańca